Кошик
15 отзыва
Утепление дома способом задувки вспученного перлита Заказать
Виробники
Контакти
ТОВ "НВП "Укрвермікуліт"
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380678273607
+380443324563
+380457164952
+380443328902
Іванна
УкраїнаКиївул. Прорезная, 1, Васильков, Киевская область, Украина
nata.dy
+380501382081
+380972257964
Мапа

Тепла штукатурка ТМ "Тепловер"

Тепла штукатурка Тепловер - це сухі будівельні суміші з додаванням теплоізоляційних наповнювачів. Продукція розроблена на основі природних мінералів вермикуліту та перліту і використовується для теплоізоляції штукатурним способом. Тепловер органічно поєднує високі енергозберігаючі властивості з простотою застосування і безпекою для здоров'я людини.   Продукція має високу паропроникну здатність, створюючи комфортний мікроклімат у приміщеннях. Повітряна волога не затримується всередині приміщень і не накопичується в стінах, вона видаляється назовні просто через огороджувальні конструкції і теплоізоляцію. Технологія нанесення не потребує елементів кріплення або вирівнювання стін та підлоги. Поверхні одночасно утеплюються і вирівнюються суцільним теплоізоляційним шаром без стиків і швів. При облаштуванні віконних і дверних відкосів штукатурки Тепловер спрощують процес монтажу і підвищують теплоізоляційні властивості стінових конструкцій. Матеріали Тепловер не горять і нічого не виділяють у повітря під впливом високих температур, утворюючи безпечний простір для людей у надзвичайних ситуаціях. Крім теплоізоляційних властивостей вони володіють вогнезахисною здатністю і рекомендовані для використання в дитячих навчальних закладах, адміністративних будівлях і місцях загального користування. Система теплоізоляції Тепловер - це утеплення без використання пінополістирольних плит і скловолокна. Теплу штукатурку можна застосовувати без обмежень як ззовні, так і всередині приміщень. Екологічна безпека продуктів Тепловер підтверджена радіологічними дослідженнями, позитивними висновками МОЗ України та висновками державного комітету техногенної безпеки України.

 

facebook twitter
у вигляді галереїу вигляді списку

Теплоізоляційна суміш або просто тепла штукатурка Тепловер це енергоефективний матеріал для ручного чи механізованого нанесення. Використовується з метою утеплення та вирівнювання перепадів на горизонтальних чи вертикальних площинах. Може використовуватись як у вигляді штукатурки так і у вигляді стяжки. Незамінна для утеплення та вирівнювання потолків, адже має низьку об’ємну вагу. Такий спосіб нанесення це не просто штукатурка, а додаткове утеплення. Універсальний матеріал як для внутрішнього так і зовнішнього застосування. Для отримання розчинової суміші варто лише додати води та добре розмішати вміст всього мішка. Теплоізоляційні матеріали Тепловер це багатокомпонентні будівельні суміші виготовлені на сучасному автоматизованому обладнанні за унікальною рецептурою. Теплоізоляційними наповнювачами є екологічні мінерали перліт та вермікуліт. Багатошарове нанесення декількома проходами робить можливим вирівнювання перепадів більше 10см.  Цементне в’яжуче дозволяє застосовувати матеріал для штукатурки у ванних кімнатах та санвузлах. Теплоізоляційні суміші покращують акустичний комфорт приміщення. Та найважливішою перевагою теплої штукатурки Тепловер є те, що такий спосіб нанесення створює монолітний шар утеплювача, який щільно прилягає до основи без пустот та містків холоду, робить стіни теплими, а приміщення комфортним для проживання.

Тепла штукатурка, як і всі інші теплоізоляційні суміші, наноситься на підготовлені набриском основи. Пориста поверхня вимагає армування цементною шпаклівкою з лугостійкою склосіткою.